התקשרו אלינולעמוד הפייסבוקדואל

דבר יו"ר ארגון נהגי האוטובוסים

 

ישראל גנון, יו"ר ארגון נהגי האוטובוסים בישראל

 

נהגים ונהגות יקרים,

בשורה משמחת לנו היום לכלל נהגי האוטובוסים בישראל , סוף סוף לאחר 70 שנה שהעיסוק שלנו כנהגי אוטובוסים התדרדר מקצועית ותדמיתית ,קם ארגון יציג ומקצועי של נהגי האוטובוסים בישראל אשר שם לפניו את המטרה העיקרית לקדם את ההכרה המקצועית ואת תדמיתו של נהג האוטובוס.

במקביל לפעילויות רבות אשר החלנו ומתוכננות בהמשך הדרך אני שמח להשיק את האתר הרשמי של נהגי האוטובוסים בישראל, אתר זה משקף את תחילת עשייתו של ארגון נהגי האוטובוסים לאחר הקמתו ואת פעילותו למען קידום מעמדו ושמירה על זכויות נהגי האוטובוסים בישראל.

מאז תחילת ההתארגנות, שוקדים נציגי הארגון על הסדרת ההכרה המקצועית של נהגי האוטובוסים וקידומם המקצועי והתדמיתי בענף ע"י  הליכי משא ומתן שונים המלווים בייצוג משפטי וכלכלי מטעמה של ההסתדרות הלאומית אשר אליה חבר הארגון למען קידום והשגת המטרות. לצד זאת, מיד עם תחילת פעילותו של הארגון נדרשנו לטיפול בסוגיות שונות הנוגעות לייצוג הנהגים במישורים שונים כגון ייעוץ בדיני עבודה, ייעוץ בנושאי תעבורה ועוד.

ייצוג הנהגים היא משימה מאתגרת, ומחייבת נאמנות לנהגים לצד אחריות למקום העבודה, תפקידו של נציג הארגון הינו תפקיד חיוני בעיקר במצב של שינויים תכופים בענף, ואנו חברי הארגון שמנו לנו למטרה לייצג את כלל אוכלוסיות הנהגים בנאמנות, במסירות ובאחריות תוך דאגה לביטחונם התעסוקתי בענף תובעני ובעל אחריות גבוהה במיוחד.
הגנה על זכויות העובד ורווחתו בראש מעייננו, שיתוף פעולה עם הנהלות החברות היא אבן דרך להצלחה ולהגשמת היעדים והמטרות לרווחת הנהגים, כמוכן אנו פועלים הן במישור החברתי, המקצועי והן במישור הפרטני ובשיתוף פעולה עם כלל אוכלוסיות הנהגים, יחד עם זאת אנו מטפלים בפניות רבות של נהגים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים בזכויות עובדים ובבעיות מקצועיות.

אנו שואפים להסדיר באופן מפורט את יחסי העבודה בענף באמצעות תהליכים מוסדרים המלווים בהיוועצות עם ועדי העובדים החוברים אלינו וכך לתת הזדמנויות קידום וסל רווחה רחב לכלל הנהגים במדינה.

על מנת שנוכל לקדם את ענייני הנהגים ולעשות למענכם, חלה עלינו החובה המוסרית והארגונית לבצע את המוטל עלינו באכפתיות, ביסודיות, בהשקעה מעבר למצופה, בנאמנות ובמוסריות כל זה יביא וייתן לנו ביטחון כלכלי ומקצועי ראוי ומקום עבודה טוב ובטוח.

חשוב לי להדגיש כי לרשותכם במסגרת השותפות עם הלאומית עומד סל שירותים רחב הכולל:

  • מתן ייעוץ פנסיוני
  • מתן ייעוץ וליווי משפטי
  • סיוע במימוש זכויות במקרה של מחלה או תאונת עבודה
  • הטבות צרכניות וכלכליות במסגרת מועדון הצרכנות "שווה"
  • הענקת שירותי ביטוח בריאות
  • סיוע מעונות יום ע"י עמותת "אמילי"
  • מתן הלוואות ומלגות לעובדים
  • ועוד..

אנו קוראים לכל נהג ונהגת, להירתם למאמץ הארגוני להסדרת יחסי עבודה, לתמוך בוועדי העובדים מטעם הארגון ובארגון למען עתיד טוב יותר וזאת באמצעות הצטרפות לארגון אם באופן ישיר ואם דרך ההסתדרות הלאומית ולדף הפייסבוק "ארגון נהגי האוטובוסים בישראל.

בנימה אישית חשוב לי לציין כי כל אחד מחברי המועצה עומד לרשותכם, זמין וקשוב לכל צורך שקיים.

אני מזמין אתכם לפנות אלינו בכל עניין 8882* (שלוחה 3)

ישראל גנון, יושב ראש
ארגון נהגי האוטובוסים בישראל